Samuel van der Puttestraat 18 7532 CB Enschede

Verkocht

Samuel van der Puttestraat 18 7532 CB Enschede

Verkocht

Omschrijving

Bent u op zoek naar een goed onderhouden en grotendeels gemoderniseerde ruime woning met een carport garage van ruim 41m2 in Glanerbrug? Aan de Samuel van der Puttestraat 18 vindt u deze prachtige en ruime woning!

De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en beschikt over een ruime en verhoogde garage van 41 m2. De woning is gebouwd in 1992 en is gelegen in de wijk Voskamp. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige buurt gekeken naar de bevolkingsdichtheid. De woning heeft veel voorzieningen in de buurt en ligt op fietsafstand van het centrum van Enschede. Op loopafstand bevindt zich het centrum van Glanerbrug met verschillende winkels, supermarkten, horeca en sportfaciliteiten.

Indeling:

Begane grond: Aan de zijkant van de woning bevindt zich een grote carport. Onder de carport bevinden zich de entree van de woning en de garagedeur. Wanneer u de woning via de entree binnengaat heeft u via de hal toegang tot de woonkamer, de bijkeuken, het toilet en de trapopgang. Wanneer u de woonkamer binnengaat vindt u aan de achterzijde de open keuken. Via deze open keuken kunt u middels de dubbele openslaande deuren de achtertuin betreden. De luxe en moderne geavanceerde keuken is nog maar een jaar oud en beschikt over een kookeiland met geïntegreerde afzuiging, spoelbak met Quooker en grote boiler, vaatwasser, zitgelegenheid en een complete wand met ingebouwde koffiemachine, combi magnetron/oven, extra stoomoven (met wifi te bedienen), koelkast en vriezer. De begane grond is geheel voorzien van vloerverwarming. Via de bijkeuken heeft u toegang tot de grote garage welke als stalling voor een camper/caravan of als werkplaats kan dienen.

Eerste verdieping: Wanneer u via de trap naar de eerste verdieping gaat, heeft u via de overloop toegang tot de eerste drie slaapkamers en de badkamer. De ruimste slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning, deze is voorzien van een ruime inbouwkast. De badkamer stamt uit 2005 en is voorzien van een ligbad, douche, wastafel en toilet. De volledige eerste verdieping is voorzien van nieuwe vloerbedekking.

Tweede verdieping: Wanneer u met de trap naar de tweede verdieping gaat, bereikt u via de grote overloop de vierde ruime slaapkamer. Deze verdieping is voorzien van knieschotten welke als berging gebruikt kunnen worden.

Tuin Voortuin, oprit en carport.

Achtertuin voorzien van terras, gazon voorzien van kunstgras, groene erfafscheiding en beplanting. Aan de achterzijde is over de volle breedte een elektrisch bedienbaar zonnescherm gemonteerd.

Bijzonderheden:

– Keuken 2023
– Buitenschilderwerk in mei 2021 gedaan
– Begane grond geheel voorzien van vloerverwarming
– Binnenmuren van de woonkamer, eetkamer, hal en toilet in 2022 opnieuw gespackt
– Vloer van de woonkamer, keuken en hal voorzien van breed laminaat
– Badkamer uit 2005 (ligbad, douche, wastafel en toilet)
– Garage verlengd en verhoogd
– Bijkeuken met gas en water aansluiting
– Nieuwe hordeur in najaar 2021 geplaatst
– Energielabel C
– Dubbelglas begane grond.

Deze woning is opgemeten volgends de branche brede meetinstructie. Het digitale meetrapport is op aanvraag leverbaar.

Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
*In de koopakte wordt een bankgarantie of waarborgsom van 10% op genomen.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, geschakelde woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Soort dak
Pannen

Oppervlakten en inhoud

Wonen
115 m²
Overige inpandige ruimte
41 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
22 m²
Perceel
269 m²
Inhoud
526 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, toilet, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3

Energie

Energielabel
C
Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Lonneker E 7232
Oppervlakte
269 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
LNK00-E-7232

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Achtertuin
84 m²
Ligging tuin
Zuidoost

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwd steen

Garage

Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra, verwarming

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken